Pénzügyi vezető

Cégcsoportunk pénzügyi vezetőt keres Mádra!

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi/jogi végzettség
  • Minimum 3 év releváns tapasztalat hasonló munkakörben
  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Önállóság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Magasfokú Excel ismeretek

Előny:

  • más borászatnál, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Főbb feladatok:

  • A cég pénzügyi helyzetéről naprakész jelentés a felsővezetés felé
  • Pénzügyi kimutatások és riportok készítésében való aktív részvétel
  • Részvétel a pénzügyi tervezésben
  • Szerződéskötések, szerződésállomány kontrollja, szerződések, szerződéstervezetek előkészítése, véleményezése
  • Nagyösszegű számlákhoz (vevő, szállító) tartozó dokumentációk ellenőrzése
  • Cash flow tervezés
  • Kintlévőségek heti egyeztetése, behajtási folyamatok ellenőrzése
  • Banki utalások és devizaügyletek kezelése
  • Pénzügyi és ügyviteli területhez kapcsolódó belső szabályzatok, egyéb folyamatok kidolgozása, aktualizálása és fejlesztése
  • Hatóságokkal, bankokkal, könyvelővel és könyvvizsgálóval, partner cégekkel, pályázati referenssel való kapcsolattartás
  • Pénzügyi ügyintézők vezetése
  • HR vezetés
  • Vezetői megbeszéléseken részvétel

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet
  • dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye: Mád, Hunyadi J. u. 2.

Kezdés: Azonnal

A jelentkezés módja: Fényképes, szakmai önéletrajzát elektronikusan az penzugy@madgoat.hu címre várjuk, vagy személyesen is leadható a Mad Wine borászati irodában.

Bezárás