Álláshirdetés

Recepciósnak lenni egy világörökségi borvidék idilli magmájában❓ A felemelő munkakörnyezet adott, de tovább is van…

🆕 A Tokaj-hegyaljai történelmi borvidék elragadó településén, Mádon várjuk új recepciós kollégánkat, az épp duplájára bővülő exkluzív Botrytis Hotelben.

Főbb feladatok:
✔️ vendégek be- és kijelentkezésének vezénylése
✔️szállásfoglalások kezelése, adminisztratív feldolgozása online rendszerben
✔️telefonos/e-mailes érdeklődések megválaszolása
✔️fizettetés, számlázás, pénzkezelés
✔️vendégek részére információ nyújtása, szolgáltatások értékesítése
✔️borok értékesítése és felszolgálása

Beugró feltételek:

✔️tapasztalat hasonló munkakörben
✔️minimum középfokú végzettség
✔️magabiztos angol nyelvtudás
✔️stabil számítógépes rutin, felhasználói szinten
✔️légy pontos, precíz, mint a svájci óra
✔️jól, kedvesen kommunikálj, ne mint a svájci bicska
✔️csak barátságos, segítőkész, szó szerint vendégszerető személyiséget keresünk és választunk ki

Előnyt jelent:

✔️Hostware program ismerete
✔️egyéb idegen nyelv ismerete
✔️báros tapasztalat

Amit mi adunk a jó közös munkához:
✔️versenyképes fizetés
✔️egyéb juttatás
✔️fiatalos csapat
✔️kellemes, színvonalas és modern munkakörnyezet
✔️mellékhatásként növekvő tudás a borról
✔️érdekes események, projektek borászatunkkal és éttermünkkel közösen
✔️nemzetközi hírű referencia egy világszinten díjnyertes borászat szálláshelyén

Ha jött a villámcsapás, hogy mi egymást keressük, várjuk önéletrajzos jelentkezésedet a hajdu.szabina@botrytis.hu címre.

Bezárás